Початок сайту
Новини науки
Біоконкурси
Всеукраїнська біологічна олімпіада
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології

Всеукраїнська екологічна олімпіада.

Всеукраїнський конкурс екологічних проектів було започатковано у 1995 році в рамках Всеукраїнської біологічної олімпіади (ВБО), на ньому учасники ВБО представляли власні науково-практичні проекти екологічної спрямованості. З 2011 року олімпіада існує як самостійна подія.

Представлені роботи можуть бути як самостійною роботою учня, яку він проводив під керівництвом вчителя з біології, так і роботою, яка проводилася у рамках більш організованих проектів (наприклад, робота в рамках Малої Академії Наук або співробітництва загальноосвітньої школи та вищого навчального закладу).

Екологічна олімпіада відбувається в кілька турів. На першому - теоретичному - учні демонструють знання екології, відповідаючи на тестові завдання або вирішуючи заадчі. Основну частину олімпіади складає захист власного проекту, який традиційно проводиться у формі стендової сесії і у формі усної доповіді.

Автори двох чи трьох кращих проектів запрошуються до участі у Міжнародній екологічній олімпіаді (МЕО), яка щороку проводиться у Туреччині. Окрім достойної роботи, умовою відбору на МЕО є володіння англійською мовою, оскільки саме вона є офіційною мовою захисту екологічних проектів. Також, журі може рекомендувати учасників олімпіади до участі у інших міжнародних конкурсах екологічної направленості.

Детальніше про екологічну олімпіаду:
рекомендації з проведення ІІІ етапу екологічної олімпіади у 2011/2012 навчальному році - скачати
стаття голови журі екологічної олімпіади к.б.н., доцента Володимира Федоровича Безрукова >>>>>
Участь України у Міжнародній екологічній олімпіаді >>>>>
Історія екологічної олімпіади по роках >>>>>